Zapytaj o produkty: 48 503 006 583 sklep@ibajkowo.pl

Koszty dostawy

DOSTAWA

Zamówione towary są dostarczane do Klienta zgodnie z jego wyborem za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. O szczegółach doręczenia, takich jak nazwa kuriera doręczającego przesyłkę oraz numer nadania Klient zostanie poinformowany w mailu informującym o wysłaniu zamówienia.

 
Towary o wartości powyżej 500zł, jak również towary o łącznej wadze powyżej 5kg i tzw. "wielkogabarytowe" z uwagi na bezpieczeństwo wysyłane są tylko kurierem. 
 
Szczegółowe zasady dostawy towarów do domu Klienta określa regulamin firmy kurierskiej. 
 
 

CZAS DOSTAWY
 
Czas dostawy towaru to czas od momentu nadania przesyłki przez sklep iBajkowo.pl do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z terminem realizacji zamówienia! Czas dostawy uzależniony jest od sposobu dostawy.

Dostawa firmą kurierską

W większości przypadków czas dostawy firmą kurierską wynosi 1 dzień roboczy. Niestety zdarza się, że wskutek różnych przyczyn, np. trudne warunki atmosferyczne, wypadki, nieobecność adresata pod adresem dostawy czas dostawy może się wydłużyć o kolejny dzień roboczy. Zalecamy sprawdzać na bieżąco stan realizacji dostawy na stronach informacyjnych firm kurierskich. Nasz Sklep zawsze przekazuje Klientowi w mailu numer przesyłki wraz z linkiem do jej śledzenia.


Newsletter

Nowe promocje!

NASZA FIRMA
SZYBKI KONTAKT
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.